İskender Doğan ile Okşan Ay imzayı attı

Yayın Tarihi : 26 Mart 2017
9441
26 yaşındaki genç şarkıcı İskender Doğan, 19 yaşındaki balerin ve manken Okşan Ay ile Bursa'da evlendi.

 

Müzik piyasasının bir bekarı daha geçtiğimiz günlerde İskender Doğan ile Okşan Ay, önce Bursa-Kestel'de nikah defterine imza attı.gizlice dünya evine girdi.

Bundan önceki röportajlarda bir hostesle evleneceğinden söz eden İskender Doğan, söylentilerin aksine uzun bir süredir beraber olduğu balerin ve manken Okşan Ay'la Bursa'nın Kestel kazasında evlendi.

Resmi nikahtan sonra kız ailesinin arzusu üzerine İstanbul'da da dini nikah yapan çift böylece mutlu bir bir yaşamın ilk adımını atmış oldu.

Bir yıldan bu yana arkadaşlıklarının sürdüğünü söyleyen İskender Doğan, evliliği İskender Doğan, resmi nikahlı eşi Okşan ile İstanbul'da da imam nikahı yaptı.konusunda "Eşimi çok seviyorum. En güzel şarkılarımı artık Okşan'dan esinlenerek hazırlayacağım" derken, sanatçının genç karısı da mutluluk gözyaşları döktü.

Nikahtan sonra Telli Baba'ya giden İskender Doğan-Okşan Ay çiftini, burada büyük bir kalabalık karşıladı ve kendilerine mutluluk diledi. Bir ara hayranları tarafından çembere alınan İskender Doğan eşinin yanına güçlükle ulaşabildi.

(Ses Dergisi - 2 Temmuz 1977)