Kemal Sunal-Gül Sunal çiftinin bir oğlu oldu

Yayın Tarihi : 13 Kasım 2016
13250
Gül Sunal, sağlıklı bir erkek çocuk dünyaya getirdi, Kemal Sunal ilk kez babalık sevincini yaşadı. Tek sorun: Çocuğun ismi Şaban mı yoksa Ali mi olacak?

 

Kemal Sunal da «baba sanatçılar» kervanına katıldı. Eşi Gül Sunal, iki kilo, 200 gram ağırlığında ve 50 santim boyunda bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Ünlü komedyen ile eşi Gül Sunal'ın mutluluğuna diyecek yok. Ancak bu büyük sevincin ardından, genç çift arasında küçük bir anlaşmazlık oluştu: Bebeğe hangi isim konulacak?

Bu konuda henüz anlaşmaya varamayan Kemal Sunal ile Gül Sunal, iki isim arasında kaldı. Kemal Sunal, son çevirdiği film «Şaban Oğlu Şaban»dan esinlenerek oğluna Şaban adını koymak isterken. Gül Sunal ise buna kesinlikle karşı çıkıyor ve bebeğinin isminin Ali veya Kemal olmasını arzuluyor. 

Kemal Sunal oğlunu da kendisi gibi bir komedyen yapmak amacında olduğunu söylerken, heyecanını «Çok mutluyum. Artık üç kişiyiz. Odası, oyuncakları ve mamaları onu bekliyor» biçiminde dile getirdi.

Gül Sunal ise ilk çocuğuna kavuşmanın ve annelik zevkine ulaşmanın verdiği sevinçle oğlunu kucaklarken «Kemal'e hayatımın en büyük armağanımı verdim» dedi.

(Ses Dergisi - 1 Ekim 1977)